• 1

  Klimatizační jednotky

 • 2

  Tepelná čerpadla

 • 3

  Vysokozdvižné vozíky

 • 4

  Poradenství a lobby

Copyright © 2020 Home - Hostgator Reviews

Historie firmy

Firma EFOR spol. s.r.o. se sídlem Jesenická 146 ve Vrbně pod Pradědem je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě odd. C vložka 516. Byla založena původně jako obchodní firma v roce 1991 a až do počátku nového tisíciletí také jako ryze obchodní firma působila. 

V průběhu roku 2002 se firma  kromě obchodní činnosti začala orientovat hlavně na provozování poradenské činnosti a postupem času se tato činnost stala hlavní náplní činnosti firmy. V této oblasti firma využívala zkušeností majitele s legislativním procesem a jeho kontakty v mnoha oborech. Specializací se posléze stala legislativa a lobby  v oboru telekomunikací, spolupracovala s dalšími odborníky a největším zákazníkem se stala Ttelefónica O2, se kterou spolupráce vydržela bezmála 12 let. 

Po roce 2013 došlo k velkým změnám v dosavadní orientaci firmy. Ačkoliv zůstaly vědomosti a zkušenosti z dosavadní práce v legislativním poradenství a lobby, bylo nutno změnit a rozšířit zaměření firmy na jiné obory. 

Perspektivním oborem se jeví s ohledem na celosvětové trendy využívání alternativních zdrojů energií a to nejen v průmyslu, ale i v domácnostech – zejména při vytápění, chlazení a klimatizaci prostor. Proto firma EFOR navázala spolupráci s renomovanou firmou Arktis servis v Ostravě, která se v oboru úspěšně pohybuje již od roku 1990 a disponuje prvotřídními odborníky. Rádi přiznáváme, že se tím tato firemní spolupráce stala také spoluprací rodinnou. 

Dalším oborem, ve kterém ovšem využíváme již značných vlastních zkušeností a dlouhodobě navázané odborné spolupráce, je obor oprav a servisu vysokozdvižných vozíků. V tomto oboru se jako firma, která zajišťuje opravy, servis a prodej v kooperaci s Chrudimskou firmou SaGo, pohybujeme bezmála také již skoro 15 let. 

 

Doufáme, že se vám spolupráce s námi vyplatí.