• 1

  Klimatizační jednotky

 • 2

  Tepelná čerpadla

 • 3

  Vysokozdvižné vozíky

 • 4

  Poradenství a lobby

Copyright © 2020 Home - Hostgator Reviews

Servis klimatizací

 

Servis klimatizací

Zajistíme opravy, servis a rekonstrukce klimatizačních zařízení, na které také provádíme revize úniků chladiva dle zákona o ochraně ovzduší. Jsme autorizovaným servisem značek TOSHIBA, FUJITSU, LG a DAIKIN pro montáž, záruční a pozáruční servis. Pozáruční a pravidelný servis a pravidelné profylaxe provádíme na všechny typy klimatizací.

Klimatizace je spolehlivé zařízení, které však i jako všechna ostatní zařízení potřebuje pravidelný servis. Doporučená frekvence je 1 x ročně, nejlépe před zahájením sezónního provozu klimatizace.

Nežádoucí projevy klimatizace bez pravidelného servisu:

 klimatizace teče

 zápach

 množení bakterií

 nedostatečný výkon

 zvýšení spotřeby elektrické energie

 kratší životnost zařízení

Čištění klimatizace trvá přibližně 2 hodiny a provádí se pouze odborníky při použití profesionálních čisticích prostředků.

 

Servis tepelných čerpadel

Zajistíme provedení servisu všech značek tepelných čerpadel vzduch-voda a vzduch-vzduch. Nabízíme konzultaci, popřípadě telefonickou podporu. Působíme na celém území ČR. Jsme schopni řešit jak strojovou část okruhu (kompresor, chladivo, elektro), tak i topenářskou část okruhu (hydromodul, čerpadlo, regulace) všech tepelných čerpadel typu vzduch-voda a vzduch-vzduch.

 

Servis domácího chlazení

Provádíme záruční i pozáruční servis a také objednáváme náhradní díly těchto značek chladniček: Electrolux, AEG, Zanussi, Gorenje, Mora, Candy, Iberna, Bess, Perfekt, Snaige.

 

Komerční klimatizace

Řada komerčních klimatizací je určena pro klimatizování IT místností, serverů, kanceláří, restaurací, obchodů či jídelen. Variabilita vnitřních jednotek klimatizace umožňuje instalaci např. do stropu (kazetové jednotky) či do mezistropu, kdy samotná klimatizace nijak nenarušuje vzhled místnosti. Vzduch je rozveden pomocí potrubí v podhledu a vyfukován mřížkami.

Pro komerční klimatizace nabízíme vzdálený monitoring a ovládání přes kontrolní systém IntesisHome, což ocení nejen správci serverů, ale i běžní uživatelé.

 

VRF systémy

VRF systémy jsou určeny pro klimatizování a vytápění celých budov jako jsou například administrativní budovy, banky, nemocnice, hotely nebo obchodní centra. Na jednu či více venkovních jednotek klimatizace lze napojit až 48 vnitřních jednotek v různém provedení.

Námi nabízené klimatizační systémy jsou vysoce efektivní a úsporné, důraz je kladen především na nízkou hlučnost vnitřních jednotek a bezúdržbový provoz. K samozřejmostem patří dálkový monitoring přes internet a ovládání každé vnitřní jednotky samostatně.

Dalšími výhodami jsou servisní software, který šetří náklady na případný servis, a možnost topení až do venkovní teploty  -20°C.

 

Všichni výrobci klimatizačních systémů z naší nabídky se snaží o co nejmenší dopady na životní prostředí. Výsledkem jsou klimatizace, která splňují veškeré legislativní normy jak v Evropské unii, tak České republice.

 

Klimatizační systémy dodáváme na klíč. Každou zakázku řešíme se zákazníkem individuálně. Rádi vyhovíme i Vašim požadavkům - jednoduše nás kontaktujte.