• 1

  Klimatizační jednotky

 • 2

  Tepelná čerpadla

 • 3

  Vysokozdvižné vozíky

 • 4

  Poradenství a lobby

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews

Opravy a servis vysokozdvožných vozíků

  

V kooperaci s pracovníky zkušené firmy zajišťujeme opravy a pravidelný servis vysokozdvižných vozíků u zákazníka. Opravy většího rozsahu a GO provádíme v provozovně kooperanta v Chrudimi. Je možno dohodnout i generální opravu celého vozíku tzv. výměnným způsobem, kdy namísto vašeho nefunkčního, ale kompletního vozíku dodáme obratem vozík po GO. Šetřete peníze a čas!  

Zajistíme opravu a servis jak pro boční tak i čelní vysokozdvižné vozíky. Dále zajišťujeme prodej a opravy veškerých náhradních dílů vysokozdvižných vozíků včetně opravy celých jednotek jako je motor, převodovka, nápravy apod. výměnným způsobem.

Jsme schopni zajistit pro Vás i školení řidičů a technické prohlídky manipulační techniky včetně následné opravy zjištěných závad.

Lze se na nás obrátit i pokud potřebujete pronajmout vozík, koupit vozík použitý a také vozík zbrusu nový.

Budeme potěšeni, když opravy a údržbu Vaší manipulační techniky svěříte naší firmě. V této oblasti kooperujeme s našim partnerem již více, jak 15 let.

 

Číst dál: Opravy a servis vysokozdvožných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků

 

     Existují příležitosti, kdy je možné odkoupit vozík, který by jinak skončil ve šrotu, či někde za halou. Takový vozík se odkoupí, opraví do plné funkčnosti, dle potřeby i zmodernizuje a se zárukou je možno jej koupit nebo pronajmout. Obraťte se na nás a my vám pošleme aktuální nabídku takto opravených a modernizovaných zdvihadel. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo mobil 602366036. Šetřete své peníze a čas, nemusíte mít obavy na nabízené vozíky je záruka!!

Příklad :

 

Boční vysokozdvižný vozík YB 50 A/35


Nosnost: 5 000 kg
Zdvih: 3 500 mm
Šířka plochy: 1 200 mm
Stavební výška: 2 705 mm
Délka vidlic: 1 200 mm
Rok výroby: 1984
Cena: na vyžádání dle výbavy

 

DESTA DVHM 3522 TXK


 

Nosnost: 3 500 kg
Zdvih: 3 300 mm
Šířka plochy: 
Stavební výška: 2 600 mm
Délka vidlic: 1 200 mm
Rok výroby: 
Cena: …

Prodej vozíků BAOLI ukončen

Vysokozdvižné vozíky BAOLI 

Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů problematické kvality vozíků BAOLI jsme byli nuceni ukončit tuto nabídku.